ДЕНЬ ЗНАНЬ В АРТЕМІВСЬКОМУ НВК

01 вересня на подвір’ї Артемівського навчально-вихованого комплексу відбулася урочиста лінійка, присвячена Дню знань. Свято об’єднало представників різних поколінь, і малі, і дорослі мешканці села зібралися, щоб привітати школярів із початком нового навчального року.

Зі словами вітань до педагогічного колективу, учнів та батьків звернулисяголова районної ради Лариса Ярова,голова райдержадміністрації Олександр Апостолта директор навчального закладу Валентина Щеголяєва.

Лариса Володимирівна привітала учнів із Днем знань та побажала їм, щоб новий навчальний рік став для них початком наполегливої праці, надійним кроком у світ пізнання, вчителів надихнув успіхами вихованців, а батьків – гордістю за своїх дітей.

Головною подією свята стало урочисте прийняття до лав школи нових учнів – першокласників. Свої настанови першокласникам давали батьки, старшокласники та перша вчителька.

Для всіх присутніх лунали музичні привітання, створюючи атмосферу свята.

Перший дзвоник сповістив про початок нового навчального року. Урочистою ходою під керівництвом класних керівників школярі вирушили на свій перший урок.