СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА ВІДБУЛОСЯ В ПЕЧЕНІЗЬКОМУ ЛІЦЕЇ

Цьогоріч в Печенізькому ліцеї ім. Г.Семирадського Свято Першого дзвоника відбулося у новому форматі. На подвір’ї ліцею відбулася урочиста лінійка, в якій взяли участь лише першокласники та майбутні випускники школи, їх вчителі та батьки.

На урочистому заході присутніх з Днем знань привітали голова районної ради Лариса Ярова,голова райдержадміністрації Олександр Апостол та директор ліцею Оксана Помиляйко.

Вітаючи всіх зі святом Лариса Володимирівна зазначила:

«Сьогодні один з найяскравіших днів року, коли батьки з подивом усвідомлюють, наскільки виросли їх діти, з радістю чекають вчителі на своїх вихованців, а діти з захопленням починають відлік нового відрізку на шляху до знань. Від усього серця бажаю всім вам вдалого старту у новому навчальному році, здійснення задумів і мрій, життєвих сил та натхнення. Щасти вам!»

Особливістю цьогорічного свята стало те, що в 2020 році випускаються троє старших братів дівчат-першокласниць, яким сьогодні і надали право здійснити Перший дзвінок.