НА ПЕЧЕНІЖЧИНІ ВШАНУВАЛИ ЗАГИБЛИХ У РОКИ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ

02 вересня світ відзначає 75-ту річницю закінчення Другої Світової війни – найбільшого в історії людства збройного конфлікту. Найстрашніша війна світової історії протривала 6 років та 1 день, забрала життя десятків мільйонів людей.

Сьогодні на центральній площі селища Печеніги відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятнику загиблим воїнам. Вшанувати пам'ять загиблих у роки війни прийшли голова районної ради Лариса Ярова, голова районної державної адміністрації Олександр Апостол, заступник голови райдержадміністрації Ольга Кизим, Печенізький селищний голова Юрій Мариненко, представники районної організації ветеранів, працівники організацій, підприємств та установ району, громадськість.

Урочистим покладанням квітів віддали шану всім загиблим під час Другої світової війни, всім тим, хто поклав на алтар перемоги свої життя та здоров’я. Хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять тих, хто віддав життя захищаючи свою країну від ворога.