ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ ЛАРИСИ ЯРОВОЇ З ДНЕМ ПІДПРИЄМЦЯ УКРАЇНИ!

Шановні підприємці Печеніжчини!

У день вашого професійного свята прийміть найщиріші вітання та побажання успіхів у вашому бізнесі.

Підприємництво є важливою складовою економіки нашого району. Завдяки підприємцям значною мірою забезпечується наповнення місцевих бюджетів, збільшуються видатки на соціальний захист, освіту, охорону здоров’я, створюються нові робочі місця.

Професійне свято – День підприємця – це приємна нагода висловити вам подяку за наполегливу працю, за професіоналізм та здатність досягати поставленої мети. Ви завжди проявляєте активну громадську та життєву позицію, активно долучаєтесь до соціальних проєктів, покликаних зробити життя Печеніжчини кращим.

Зичимо вам, шановні підприємці району, невпинного руху вперед, великих успіхів, вдалих угод, надійних партнерів, удачі в усіх починаннях та невичерпних сил та міцного здоров’я для здійснення планів та ідей на майбутнє! Від щирого серця бажаємо, щоб започаткована вами справа була успішною! Щастя, миру і злагоди вам і вашим родинам!

З щирими вітаннями,

Голова районної ради Лариса Ярова,