ФІЗКУЛЬТУРНИКИ РАЙОНУ ПРИЙМАЛИ ВІТАННЯ

11 вересня 2020 року напередодні відзначення Дня фізичної культури і спорту голова районної ради Лариса Ярова та голова райдержадміністрації Олександр Апостол привітали зі святом вчителів фізичної культури та тренерів – викладачів закладів освіти району.

Вітаючи присутніх з професійним святом Лариса Ярова зазначила:

«День фізичної культури та спорту - це свято здорового способу життя. Приємно, що в нашому районі зростає популярність масової фізичної культури, примножуються спортивні традиції нашого краю, що з кожним роком збільшується кількість спортивних майданчиків, оновлюються спортивні зали. Ми робимо все можливе аби залучити до занять спортом якомога більше дітей, молоді, їх батьків та створити для цього належні умови. Я щиро дякую вам, шановні фізкультурники, за виховання вольової, фізично загартованої та здорової молоді. Зичу вам міцного здоров’я, щастя та успіхів у вихованні підростаючого покоління».

За сумлінну працю, розвиток спортивно-масової роботи серед учнівської молоді, пропаганду здорового способу життя та з нагоди Дня фізичної культури і спорту Грамотою Печенізької районної державної адміністрації та Печенізької районної ради і солодким подарунком було нагороджено: Киценка Анатолія Михайловича – директора КЗ «Печенізька дитячо – юнацька спортивна школа», Панченко Анну Олександрівну –вчителя фізичної культури КЗ «Печенізький ліцей ім. Г. Семирадського», Ромашину Ірину Анатоліївну – тренера – викладача КЗ «Печенізька дитячо – юнацька спортивна школа».

Подяку Печенізької районної державної адміністрації та Печенізької районної ради і солодкий подарунок отримали Кучеренко Олег Вікторович – вчитель фізичної культури КЗ «Печенізький ліцей ім. Г. Семирадського», Орлов Юрій Володимирович – тренер – викладач КЗ «Печенізька дитячо – юнацька спортивна школа», Петля Андрій Васильович – вчитель фізичної культури Артемівського навчально – виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», Сіренко Олександр Вікторович – вчитель фізичної культури КЗ «Печенізький ліцей ім. Г. Семирадського», Чудик Сергій Вікторович – вчитель фізичної культури КЗ «Мартівський ліцей».

З нагоди Дня фізичної культури і спорту в Печенізькому ліцеї ім. Г.Семирадського було проведено міні - турнір "Веселі старти".

У змаганнях взяли участь 17 команд, у складі яких були учні 3-11-х класів.