ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ ЛАРИСИ ЯРОВОЇ З ДНЕМ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ!

Спортсменів, тренерів, викладачів, уболівальників, шанувальників фізичної культури – всіх вітаємо зі святом!

День фізичної культури та спорту - це свято здорового способу життя. Заняття фізичною культурою допомагають людині відчувати себе міцною і здоровою. Приємно, що в нашому районі зростає популярність занять фізичною культурою, примножуються спортивні традиції нашого краю, що з кожним роком збільшується кількість спортивних майданчиків, оновлюються спортивні зали. Ми робимо все можливе аби залучити до занять спортом якомога більше дітей, молоді, їх батьків та створити для цього належні умови.

Шановні професіонали і любителі фізичної культури! Бажаємо всім вам численних перемог не лише на спортивних майданчиках і на змаганнях, а й в повсякденному житті! Нехай заняття фізичною культурою загартовують не лише ваше тіло, а й вашу волю, ваш дух! Старанності вам, напористості, здорового азарту і сміливості в досягненні спортивних і життєвих цілей! Будьте здорові, красиві і щасливі!

З щирими вітаннями,

Голова районної ради Лариса Ярова,