ТРИВАЄ РЕАЛІЗАЦІЯ МІНІПРОЄКТУ «СУЧАСНИЙ ХАРЧОБЛОК – ЗДОРОВА НАЦІЯ»

Печенізька районна рада є ініціатором участі громад району в обласному конкурсі «Разом в майбутнє», докладає максимум зусиль для їх перемоги та супроводжує протягом всього періоду реалізації.

Перебуваючи з робочим візитом в Артемівському НВК «ДНЗ ЗОШ І – ІІІ ступенів», голова районної ради Лариса Ярова оглянула приміщення харчоблоку, де реалізується мініпроєкт обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» - «Сучасний харчоблок – здорова нація».

На даний момент в їдальні демонтовано стару витяжну систему, здійснено шпаклювання та фарбування стелі, шпаклювання стін, покладено плитку на підлогу та стіни, замінено стару електропроводку. Загальний бюджет проєкту складає 299 530 грн.

В рамках візиту Лариса Володимирівна ознайомилась з ходом робіт, поспілкувалася з робітниками та керівником навчального закладу Валентиною Щеголяєвою.

«Кожний такий проєкт для громади хоча й невелика, але необхідна справа. Через їх реалізацію розв’язуються накопичені локальні проблеми. Саме реалізація запитів громади й успішне впровадження ініціатив мешканців наших населених пунктів стануть фундаментом для успішної громади Печеніжчини»,- зазначила голова районної ради.