ПРОДОВЖУЄТЬСЯ РЕАЛІЗАЦІЇ МІНІПРОЄКТУ В ДИТЯЧОМУ САДОЧКУ № 2

Днями голова районної ради Лариса Ярова ознайомилася з ходом ремонтних робіт у Комунальному закладі «Печенізький заклад дошкільної освіти (дитячий садок) № 2», де завдяки реалізації мініпроєкту «Разом в майбутнє» проводиться ремонт харчоблоку.

Батьківська рада КЗ «ПЕЧЕНІЗЬКИЙ ЗДО № 2» неодноразово приймала участь у обласному конкурсі «Разом в майбутнє» та не вперше стає його переможцем. Так, в 2016 році реалізовано мініпроєкт «Подаруємо малятам тепло», в рамках якого здійснено заміну дерев’яних вікон на енергозберігаючі в будівлі садочку, в 2018 році впроваджено мініпроєкт «Садочок моєї мрії», завдяки якому встановлено дитячий ігровий майданчик та зведено огорожу. Тож і цього року плідно попрацювавши з районною радою та батьками вихованців дошкільний заклад став втретє переможцем і наразі триває реалізація мініпроєкту «Щоб здорові були діти, харчоблок слід оновити».

Загальний бюджет проєкту складає 298 126 грн., з них кошти - обласного бюджету 149 063 грн., районного бюджету – 134 157 грн., кошти конкурсанта – 14 906 грн.

В рамках реалізації проєкту проведено поточний ремонт приміщення харчоблоку, а саме: здійснено повну заміну системи водовідведення та водопостачання, модернізовано електромережу, кахлем облицьовано стіни та підлогу, пофарбовано стіни та стелю, встановлені металопластикові двері; також закуплено сучасне технологічне обладнання для кухні: технологічні розділові столи, стелажі, встановлено мийки для посуду, додаткове холодильне обладнання, електром’ясорубку; придбано столовий інвентар та кухонні набори.

Лариса Володимирівна поспілкувалась із завідувачкою дошкільного закладу Катериною Стариковою, працівниками дитячого садочку та висловила впевненість у тому, що маленькі громадяни селища відтепер будуть вживати смачні та корисні для здоров’я страви, що дозволить малечі зростати здоровою, життєрадісною, працездатною. Голова районної ради запевнила, що осучаснення закладів освіти триватиме й надалі, адже це - запорука якісного навчально-виховного процесу та комфорту його учасників.