ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ ЛАРИСИ ЯРОВОЇ З ДНЕМ ВЕТЕРАНА ТА МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ!

Шановні ветерани, люди старшого покоління!

Від усієї душі вітаємо вас з чудовими осінніми святами - Днем ветерана та Міжнародним днем людей похилого віку.

Цього дня ми висловлюємо глибоку вдячність батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і взагалі всім літнім людям за неоціненний вклад у розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю, за мудрість і добробут.

1 жовтня – свято тих, чия праця, оптимізм, невичерпна енергія створили основу для життя нашої держави. Ви боронили свободу рідної землі, відновлювали зруйновані міста і села у післявоєнний час, вирощували хліб, зводили заводи і школи, вкладали сили у виховання своїх дітей, передаючи їм у спадок кращі людські якості.

Ваша праця, подвиг, шанобливе ставлення до людей– це незрівняний приклад для наслідування сучасній молоді. Низький уклін вам, дорогі ветерани, дідусі, бабусі, та велика подяка за все, що ви зробили для своїх нащадків.

Бажаємо вам найголовнішого – здоров’я, безхмарного неба, сил та наснаги, щастя та благополуччя! Нехай осіння пора, в яку ви вступили, буде світлою й ласкавою, наповненою душевним теплом, добром, увагою оточуючих!

З щирими вітаннями,

Голова районної ради Лариса Ярова,