ЛАРИСА ЯРОВА ПРИВІТАЛА ЛЮДЕЙ ПОВАЖНОГО ВІКУ ЗІ СВЯТОМ

Другий місяць осені починається з особливої дати: у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні – ще й День ветерана. 01 жовтня голова Печенізької районної ради Лариса Ярова та голова Печенізької районної державної адміністрації Олександр Апостол зустрілися з людьми поважного віку, які проводять своє дозвілля та відвідують гуртки за інтересами в Печенізькому територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

У вітальному слові Лариса Володимирівна зазначила: «Ви зуміли пронести через усе життя найкращі якості покоління – честь, гідність, вихованість, толерантність. Ви даруєте нам свої знання і вміння, досвід і мудрість. Безмежно вдячна вам, представники старшого покоління, за слушні поради, за готовність підтримати і допомогти, за гідний приклад для наслідування. З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана бажаю вам міцного здоров’я, добра і радості, довголіття та душевної рівноваги. Нехай ваші серця завжди зігріває теплий родинний вогник, повага та піклування близьких і дорогих серцю людей. Ми пам’ятаємо про свій неоплатний борг перед вами! Робитимемо все, щоб ви і надалі відчували повагу і турботу, не втрачали суспільної активності!».

Голова районної ради пригостила людей «золотого віку» смачним тортом. Зустріч проходила в теплій родинній атмосфері, присутні читали власні вірші, демонстрували свої роботи.

Члени гуртків територіального центру щиро дякували Ларисі Володимирівні за увагу і турботу про пенсіонерів, за те, що в територіальному центрі створено умови для оздоровлення саме людей похилого віку.