ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ ЛАРИСИ ЯРОВОЇ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!

Дорогі освітяни Печенізького краю!

Сердечно вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників освіти!

Професія вчителя унікальна. Бути вчителем – велике мистецтво і велика відповідальність. Щоденна жертовна праця педагога дозволяє людству відтворитися в наступному поколінні. Справжній учитель може подарувати надію, розпалити уяву, вселити любов до навчання. Вчитель творить Людину.

Ми всі родом з дитинства. У кожного з нас були свої вчителі. І в ці золоті дні жовтня ми згадуємо їх з вдячністю, теплотою, даруємо їм квіти, вірші, висловлюємо свою шану і любов.

Щиро вдячні освітянам Печеніжчини за невтомну повсякденну працю, за щоденне прагнення сіяти розумне, добре, вічне, за терпіння і мудрість, за наполегливість і високий професіоналізм.

З нагоди свята бажаємо вам успіхів на теренах педагогічної діяльності, безмежного терпіння і мудрості. Станьте для ваших учнів не просто учителем, але й порадником, прикладом і просто другом! Бажаємо вам не тільки успішно навчати, а й не припиняючи вчитися. Вчіться ловити моменти радості, схоплюйте хвилини щастя і насолоджуйтеся всім прекрасним і добрим, що відбувається навколо вас! Нехай нелегкі вчительські будні будуть плідними і приносять тільки радість! Хай ваші вихованці будуть старанними і талановитими, такими, якими ви будете пишатися!

Зичимо щастя, злагоди і сімейного затишку вашим родинам!

Здоров’я, любові, достатку! Зі святом!

З найщирішими вітаннями,

Голова районної ради Лариса Ярова,