ВІДБУЛАСЯ СВЯТКОВА ЗУСТРІЧ З ЛЮДЬМИ ПОВАЖНОГО ВІКУ

01 жовтня 2020 року з нагоди вшанування людей похилого віку та відзначення Дня ветерана працівниками центральної районної бібліотеки було організовано святкову зустріч з ветеранами війни та праці, учасницями вокально-фольклорного гурту «Криниця», членами «Клубу любителів прекрасного», представниками Печенізької районної організації ветеранів.

У заході взяли участь голова районної ради Лариса Ярова та голова райдержадміністрації Олександр Апостол.
Лариса Ярова привітала всіх присутніх зі святом, побажала міцного здоров’я, успіхів, радощів, тепла та довголіття, а також подякувала за активну участь у різних заходах.
За чашкою запашного чаю зі смачним тортом від голови районної ради учасники зустрічі виконували пісні та читали вірші, ділилися своїми життєвими спогадами, розповідали історії з життя.
Ветерани праці, учасники фольклорного гурту «Криниця», члени «Клубу прекрасного» в свою чергу щиро дякували гостям за увагу та теплі слова.