ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ ПЕЧЕНІЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛАРИСИ ЯРОВОЇ З ДНЕМ ЮРИСТА!

Шановні юристи!

Щиро вітаємо вас з нагоди професійного свята!

День юриста – це свято тих, хто кожного дня своїм словом і ділом утверджує недоторканість конституційних прав і свобод громадян, непорушність законів, відстоює честь і гідність держави та народу.

Бути юристом почесно і відповідально. Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста. Постійногромадяни звертаються до правників за порадою та допомогою.

Тож нехай ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою громадян, впевненістю у надійному і справедливому захисті їх конституційних прав і свобод.

Нехай на вашому боці завжди будуть Закон, Правда та Справедливість, а творча наснага, професійний успіх і любов до своєї роботи ніколи не покидають вас, нехай здійснюються всі плани та задуми як на професійному, так і на життєвому поприщі.

Бажаємо вам міцного здоров’я і щастя, миру та злагоди, добра і достатку.

З щирими вітаннями,

Голова районної ради Лариса Ярова,