НА ПЕЧЕНІЖЧИНІ ВІДКРИТО ПЕРШИЙ РЕАЛІЗОВАНИЙ МІНІПРОЄКТ

Голова районної ради Лариса Ярова підтримує ініціативи закладів освіти, які сприяють творчому розвитку підростаючого покоління. 8 жовтня 2020 року в Комунальному закладі «Мартівський ліцей» відбулося відкриття мініпроєкту «Дитяча мультимедійна студія – це наша мрія!».

Таким чином, в Комунальному закладі «Мартівський ліцей» була продовжена робота над подальшим розвитком проєкту «Шкільне телевізійне відео», а цьогорічна перемога закладу в обласному конкурсі мініпроєктів «Разом в майбутнє» сприяла можливості отримати сучасну матеріальну базу для функціонування і подальшого розвитку шкільної мультимедійної студії. Проєкт має на меті сприяти розвитку творчих здібностей школярів, посиленню їхньої мультимедійної грамотності, сприяє інформаційній відкритості ліцею, розвитку учнівського самоврядування, формуванню у дітей активної життєвої позиції.

В ході реалізації мініпроєкту було здійснено капітальний ремонт двох кімнат студії, закуплено і встановлено сучасне відео та звукове обладнання: відео пульт Roland V4EX, акустичну систему, штатив для камери WT-3530, штатив для проектора, акумуляторну батарею для камери, мікрофон надкамерний, мікрофон петличний, шнури, радіомікрофон, шнурову мікрофонну бухту, роз’єми для мікрофонів, колоночну стійку, стійку для світла, відеопередатчик, шнурові мікрофони, стільці. Загальний бюджет проєкту становить 299 100 грн., з них кошти обласного бюджету -149 550 грн.(50%); кошти районного бюджету - 134 595 грн. (45%); кошти конкурсанта – 14 955 грн.(5%).

Лариса Володимирівна привітала присутніх із успішною реалізацією проєкту «Дитяча мультимедійна студія – це наша мрія!», вручила відповідний Сертифікат та висловила впевненість у тому, що відтепер школярі з Мартової будуть радувати своїх односельців та всіх мешканців краю чудовими фільмами, які ознайомлять Печеніжчину з яскравим шкільним життям ліцею, розкриють нові таланти молоді.

В свою чергу керівник закладу Тетяна Штанкевська ознайомила голову районної ради з першими роботами шкільної мультимедійної студії, у створенні яких були задіяні учні та вчителі ліцею, односельці. Таким чином, констатувала директорка закладу, мініпроєкт вже почав давати свої перші результати. Шкільна мультимедійна студія сприяє розвитку творчого потенціалу не лише учнів, а й мешканців села Мартове.Звукове та відео обладнання використовується в ліцеї під час заходів, виступів, концертів, свят.

З нетерпінням чекаємо нових творчих робіт талановитої учнівської спільноти Мартівського ліцею!