ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ ЛАРИСИ ЯРОВОЇ ІЗ ВСЕСВІТНІМ ДНЕМ ПОШТИ!

Шановні працівники та ветерани поштового зв’язку!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Всесвітнім днем пошти!

Професія листоноші відіграє важливу роль у нашому житті, оскільки вже багато років пошта залишається одним із найдоступніших і популярних видів комунікації, а також надійним способом передачі й доставки письмової кореспонденції та друкованих видань.

Завдяки вашому відповідальному ставленню до своїх обов’язків і самовідданій праці листонош та інших представників поштових професій якісні послуги поштового зв’язку доступні навіть у найвіддаленіших селах нашого району. Листонош завжди чекають з нетерпінням, адже саме ви, долаючи кілометри, і в сніг, і в дощ, приносите свіжі новини, доставляєте пенсії, радуєте звісточкою від близьких і рідних.

Щиро дякуємо всім працівникам та ветеранам поштового зв’язку за нелегку, але таку важливу для людей працю, за вірність своєму професійному обов’язку.

Бажаємо вам та вашим рідним щастя і благополуччя, здійснення омріяних бажань і надій. Нехай ваша праця завжди високо цінується, а ваші починання знаходять заслужене визнання! Міцного вам здоров’я, невичерпної енергії, завзяття і успіхів у вашій важливій для суспільства справі!

З щирими вітаннями,

Голова районної ради Лариса Ярова,