ПРАЦІВНИКИ ПОШТОВОГО ЗВ’ЯЗКУ ПРИЙМАЛИ ВІТАННЯ

Сьогодні, 09 жовтня, у Всесвітній день пошти голова Печенізької районної ради Лариса Ярова привітала працівників поштових відділень з професійним святом.

«Шановні поштарі! Всі ви – дуже відповідальні люди, кожного дня ви розносите звістки, листи, телеграми, періодичні видання, приносите пенсії. Вас чекають майже так, як чекають близьких друзів чи родичів. Ви здатні скоротити відстані, передати тепло сердець, об’єднати людей. В епоху мобільного зв’язку, інтернету, поштовий зв’язок не втрачає свого значення, адже листоноша дійде туди, куди інтернет ще не дійшов! Щиро дякую вам за нелегку, але почесну, необхідну роботу! Від усього серця бажаю вам і вашим рідним здоров’я та благополуччя, душевної рівноваги та миру! Хай всі звістки, що ви приносите нашим мешканцям, та ті, що приходять вам, – будуть добрими!» - сказала Лариса Володимирівна.

До свята працівники поштового зв’язку отримали квіти та солодощі від голови районної ради.