ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТІ ЗАХОДИ ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

14 жовтня – одна з багатьох дат в історії України, що засвідчує мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі. Ця дата поєднує в собі свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, а також й  державне свято - День захисника України. З цієї нагоди 13 жовтня на центральній площі селища Печеніги відбулися урочисті заходи.  Участь у святкових заходах взяли голова районної ради Лариса Ярова, голова районної державної адміністрації Олександр Апостол, представники районної організації ветеранів, учасники АТО, колективи організацій, підприємств та установ району, громадськість. Присутні зібрались, щоб засвідчити свою повагу і подякувати тим, хто у різні часи стояв на захисті нашої Батьківщини.

Голова районної ради Лариса Ярова, вітаючи зі святом захисників, зазначила: «Країна сильна силою своїх людей. Нам є ким пишатися! Справжні герої – серед нас! І ніхто окрім нас не захистить свою землю, свою державу, свої святині, свою родину!».

Лариса Володимирівна подякувала всім за мужність, звитягу та самовіддану працю та побажала усім мирного неба над українською землею, добробуту й родинної злагоди, віри в щасливе майбутнє Української держави.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять борців за волю та незалежність України, поклали квіти до всіх пам’ятників та пам’ятних знаків.