ПРИВІТАННЯ ЛАРИСИ ЯРОВОЇ З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!

Шановні земляки! Дорогі ветерани, учасники антитерористичної операції, військовослужбовці, всі, хто боронив і боронить кожного дня спокій наших осель!

Щиро вітаємо вас з Днем захисника України та Днем українського козацтва, які символічно відзначаються у свято Покрови Пресвятої Богородиці.

Завдяки вам у незалежній суверенній Україні, під мирним небом живуть і навчаються наші діти, ростуть онуки, працюють їхні батьки. Ваша сила, любов до рідної землі, воля та звитяга – приклад для підростаючого покоління. Ви – взірець сили духу, нескореності, честі та вірного служіння Вітчизні!

Сьогодні ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю усіх героїв, які полягли в боротьбі за вільну, незалежну і нескорену Україну. Вічна їм пам’ять!

Дорогі наші захисники, щиро бажаємо вам міцного здоров’я, твердої віри у світле майбутнє, сили духу і надійних друзів! Хай Пресвята Богородиця оберігає вас і ваших рідних! Нехай незламний дух українського козацтва живе в наших наступних поколіннях, а прагнення бути вільними і незалежними стане неодмінною рисою кожного українця! Щастя, добра та злагоди вам і вашим родинам! Мирного неба над Україною!

З повагою,

Голова районної ради Лариса Ярова,