ОГОЛОШЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ ЧЕРГОВОЇ XLІІ СЕСІЇ ПЕЧЕНІЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ VII СКЛИКАННЯ

Відповідно до розпорядження голови Печенізької районної ради від 15 жовтня 2020 року №21 «Про скликання чергової XLІІ сесії районної ради VІІ скликання» скликається чергова XLІІ сесія районної ради VІІ скликання.

Пленарне засідання чергової XLІІ сесії районної ради VІІ скликання відбудеться 20 жовтня 2020 року о 10.00 год в приміщенні Печенізької районної ради за адресою: Харківська область, Печенізький район, смт. Печеніги, вул. Незалежності, 48.

Реєстрація депутатів розпочнеться о 09.30 год.

На розгляд сесії винесено такі питання:

1. Про результати діяльності Чугуївської місцевої прокуратури Харківської області на території Печенізького району.
  2. Про внесення змін до рішення районної ради від 17 грудня 2019 року «Про встановлення вартості харчування дітей в закладах загальної середньої та дошкільної освіти району на 2020 рік» (із змінами).
  3. Про внесення змін до рішення районної ради від 17 грудня 2019 року «Про районний бюджет на 2020 рік» (із змінами).
  4. Різне.

- про інформацію про виконання районного бюджету за 9 місяців 2020 року