ТРИВАЄ РЕАЛІЗАЦІЯ МІНІПРОЄКТУ «ВСЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ІСТОРІЇ»

Краєзнавчий музей Печенізького району ім. Т.А. Суліми є основнoю туристичною родзинкою Печеніжчини. Музейний фонд якого налічує кілька тисяч різних експонатів, документів, картин, книг, предметів побуту тощо. Для дбайливого збереження цих історичних пам’яток необхідні відповідні умови.

Завдяки участі в обласному конкурсі розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» мініпроєкт «Все починається з історії» став одним з переможців цього конкурсу.

В рамках його реалізації здійснено заміну 19 вікон на енергозберігаючі, придбано два кондиціонери з регулюванням температурного режиму та вологості, проектор зі стельовим кріпленням та екран настінний «штора», ноутбуки та офісний комп’ютерний моноблок.

15 жовтня 2020 року голова районної ради Лариса Ярова з робочим візитом відвідала Краєзнавчий музей ім. Т.А. Суліми та ознайомилася з ходом робіт по реалізації мініпроєкту «Все починається з історії».

Лариса Володимирівна оглянула приміщення, де наразі ведуться ремонтні роботи, ознайомилася з музейними експонатами, які зберігаються в фондосховищі музею, поспілкувалася з працівниками закладу.

«Важко переоцінити те значення та вплив на життя суспільства, яке здійснює наш музей. Численні експозиції, виставки, семінари та конференції впродовж багатьох років збагачують світогляд мешканців та гостей нашого району. Будемо й надалі сприяти подальшому розвитку музейної справи на Печеніжчині, щоб вона йшла в ногу з часом.  Я впевнена, що спільними зусиллями ми досягнемо значних результатів у цій нелегкій справі», - зазначила Лариса Ярова.