ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА XLІІ СЕСІЯ ПЕЧЕНІЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

20 жовтня 2020 року під головуванням Лариси Ярової, голови районної ради, відбулося пленарне засідання чергової XLІІ сесії Печенізької районної ради VІІ скликання.

У роботі сесії взяли участь 15 депутатів районної ради, заступник голови районної державної адміністрації Ольга Кизим, керівники відділів, секторів Печенізької райдержадміністрації, представники ЗМІ.

Ефективній і злагодженій роботі депутатів сприяло попереднє засідання постійних комісій районної ради, на яких члени комісій детально обговорили винесені на сесію питання та запропонували їх на розгляд сесійного засідання.

Під час сесії депутатським корпусом було розглянуто та прийнято позитивні рішення з наступних питань Порядку денного:

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 17 грудня 2019 року «Про встановлення вартості харчування дітей в закладах загальної середньої та дошкільної освіти району на 2020 рік (із змінами)»
  2. Про внесення змін до рішення районної ради від 17 грудня 2019 року «Про районний бюджет на 2020 рік (із змінами)».

Зокрема, було виділено кошти на районну програму «Онкологія», на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет, на безоплатні рецепти пільговому контингенту населення, на заміну вікон в КЗ «Печенізький ліцей ім. Г.Семирадського», на ремонт підлоги приміщення харчоблоку Артемівського НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів», на придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів для закладів освіти, на заробітну плату викладачам ДЮСШ, на преміювання соціальних працівників територіального центру за роботу в умовах карантину.

Також присутні заслухали інформацію про виконання районного бюджету за 9 місяців 2020 року.

Закриваючи сесійне засідання, голова районної ради Лариса Ярова подякувала депутатам за роки злагодженої роботи, яка була спрямована на покращення життя жителів Печенізького краю. Лариса Володимирівна нагадала про ті вагомі справи, які вдалося реалізувати завдяки бажанню депутатів об’єднатися і працювати заради розвитку Печенізької громади.

«Зміни – закон життя.Життя триває, і ми й надалі повинні спрямовувати наші сили, енергію і досвід на розвиток нашого краю, на покращення добробуту наших земляків», - наголосила голова районної ради.