Привітання голови Печенізької районної ради Лариси Ярової з Днем автомобіліста і дорожника!

Шановні автомобілісти та дорожники!

Щиро вітаємо вас з професійним святом!

Автомобільний транспорт є найважливішою системою життєзабезпечення будь-якого населеного пункту. Це свято об’єднує між собою професіоналів та автолюбителів, усіх, хто вдень і вночі працює на автобусах, легковому та вантажному транспорті, тих, хто забезпечує будівництво, ремонт та утримання в належному стані доріг. Від вашої майстерності та якості роботи дорожників залежить своєчасність здійснення перевезень та безпека пасажирів.

У цей святковий день прийміть слова щирої вдячності за вашу щоденну самовіддану працю, високий професіоналізм та відповідальне ставлення до цього найважливішого виду діяльності, за те, що в будь-яку погоду, в будь-який час року ви забезпечуєте безперебійний ритм нашого життя.

Бажаємо автомобілістам і дорожникам безаварійного руху, відмінних доріг, надійної техніки, міцного здоров'я та удачі! Нехай на життєвих і професійних перехрестях в усьому і завжди вас супроводжує зелене світло.

З щирими вітаннями,

Голова районної ради Лариса Ярова,