ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ ЛАРИСИ ЯРОВОЇ З НАГОДИ ДНЯ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ!

Шановні ветерани та жителі Печеніжчини!

Сьогодні вся Україна відзначає знаменну і незабутню дату – День визволення України від фашистських загарбників!

Значний проміжок часу відділяє нас від тієї миті, коли було покладено край пануванню фашистських окупантів в Україні, коли мільйони наших співвітчизників у жорстокому вирі бурхливих подій Другої світової війни відвойовували мир і щасливе життя.

В цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам. Уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.

Минуло вже багато років з того переможного дня, але і донині не вщухає біль людських втрат у тій жахливій смертоносній війні. Ми ніколи не забудемо про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним.

Хай завжди буде мирним небо над Україною, а життя кожної родини буде наповнено радістю, благополуччям і впевненістю у завтрашньому дні.

З повагою,

Голова районної ради Лариса Ярова,