ПРИДБАНО СПОРТИВНИЙ ІНВЕНТАР ДЛЯ МАРТІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ

Під час чергового робочого візиту в село Мартове до голови районної ради Лариси Ярової звернулися представники педагогічного колективу Мартівського ліцею з проханням допомогти в оновленні спортивного інвентарю для занять фізичною культурою в закладі.

Лариса Володимирівна зазначила, що районна рада приділяє значну увагу розвитку спорту, впродовж останніх років багато зроблено для зміцнення матеріальної бази спортивних закладів та шкіл. Більшість спортивного знаряддя у школах зносилось і потребує оновлення.

За сприяння Лариси Ярової було залучено позабюджетні кошти на придбання нового спортивного інвентарю для Мартівського ліцею, а саме придбано:

-        6 баскетбольних сіток;

-        2 насоси;

-        16 м’ячів б/т;

-        20 фішок;

-        4 тенісні ракетки;

-        Сітку для настільного тенісу;

-        10 скакалок;

-        3 м’ячі б/б;

-        7 волейбольних м’ячів;

-        5 футбольних м’ячів;

-        4 обручі;

-        15 м’ячів для настільного тенісу;

-        10 карематів;

-        Дартс – 1 шт;

-        Лото – 2 шт.;

-        Бадмінтон – 1 комплект;

-        Волани – 5 шт.;

-        Секундомір – 1 шт.;

-        Диск «Грація» - 1 шт.;

-        Ролик преса – 1 шт.;

-        Еспандер - 1 шт.

Педагогічний, учнівський та батьківський колективи Мартівського ліцею щиро вдячні Ларисі Володимирівні за розуміння, підтримку та допомогу.

З новими м’ячами, скакалками, настільними іграми та іншим спортивним знаряддям уроки фізичної культури стануть ще цікавішими і кориснішими, а діти більше уваги приділятимуть своєму фізичному розвитку.