ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ ЛАРИСИ ЯРОВОЇ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ!

Шановні працівники соціальної сфери!

Щиро вітаємо вас із професійним святом!

Робота соціальних працівників – досить складна. На ваші плечі покладено одне з найважливіших і найвідповідальніших завдань – забезпечення державної підтримки та соціального захисту мешканців Печенізької громади, заснованих на принципах індивідуального підходу до кожної людини.

У наш непростий час ви несете розраду і тепло, допомагаєте долати життєві труднощі, додаєте віри і впевненості у завтрашньому дні тим, хто найбільше цього потребує.

У цей святковий день прийміть слова щирої вдячності за вашу відданість роботі, милосердя, душевне тепло, яке ви даруєте людям.Бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, невичерпної життєвої енергії та відчуття високої значущості справи, яку ви робите! Нехай сторицею повертається до вас добро, щирість та милосердя, даровані людям, а у ваших домівках завжди панують щастя і злагода.

З щирими вітаннями,

Голова районної ради Лариса Ярова,