ЛАРИСА ЯРОВА ПРИВІТАЛА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Традиційно в першу неділю листопада в Україні своє професійне свято відзначають працівники соціальної сфери. Турбота про людину, її майбутнє, забезпечення соціальних гарантій і допомога тим, хто її потребує – це надважливі завдання, які щодня виконують працівники соціальної сфери.

04 листопада голова районної ради Лариса Ярова привітала соціальних працівників Печенізького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) з професійним святом.

Вітаючи працівників соціальної сфери Лариса Володимирівна зазначила:

«Дорогі жіночки! Дякую за те, що ви є. Дякую за вашу щоденну працю, за ваш професіоналізм, за те, що ви віддаєте частинку своєї душі людям, які потребують допомоги. Я добре знаю, яку роботу ви виконуєте, яка велика емоційна та фізична праця за цим стоїть. З нагоди свята бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя та благополуччя, Нехай сторицею повертається до вас добро, щирість та милосердя, які ви даруєте людям».