ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ ЛАРИСИ ЯРОВОЇ ІЗ ВСЕУКРАЇНСЬКИМ ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА!

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Прийміть щирі вітання та теплі побажання з нагоди вашого професійного свята!

Щиро вдячні вам за активну художньо-просвітницьку діяльність, за невтомний творчий пошук, за сумлінне служіння справі збереження і розвитку духовності. Ви даруєте людям радість, несете красу мистецтва кожному серцю, кожній душі, а разом з тим примножуєте велич Печенізького краю, даруєте землякам усвідомлення неповторності і багатства української культури.

Бажаємо вам нових творчих досягнень, натхнення та наснаги! Нехай здійсняться всі ваші плани й задуми, а кожен день вашого життя дарує вам радість творчого пошуку і омріяних перемог! Здоров’я, добра, миру і благополуччя вам і вашим родинам! Зичимо вам творчого ентузіазму, незгасного прагнення радувати людей новими ідеями на ниві культури. А в особистому житті нехай квітне радість, щастя, панує родинний затишок та благополуччя!

З щирими вітаннями,

Голова районної ради Лариса Ярова,