ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ ПЕЧЕНІЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛАРИСИ ЯРОВОЇ З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ!

Шановні мешканці Печеніжчини!

9 листопада в нашій країні відзначається День української писемності та мови, свято, яке спрямоване на підтримку мови, її вивчення, розвиток та популяризацію.

Мова є основою духовного багатства народу та інтелектуального потенціалу, найвагоміше надбання кожної окремої людини і найбільша суспільна цінність.У ній досвід, мрії і сподівання мільйонів людей, об'єднаних в єдине ціле - народ.

Українська мова визнана однією з найкрасивіших і наймелодійніших мов світу. Багатство мови зберігається у незліченній кількості чудових українських пісень, у думах і казках, у віршах і творах, у живій розмовній мові. Наше завдання - берегти цей неоціненний дар, примножувати його, не забувати та щиро любити.

Вітаємо всіх з Днем української писемності та мови! Бажаємо, аби українське слово було для нас духовним джерелом життя, наснаги та оберегом!

Щастя вам, добра, миру та благополуччя!

З повагою,

Голова районної ради Лариса Ярова,