ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ПЕЧЕНІЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛАРИСИ ЯРОВОЇ З НАГОДИ ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ!

Шановні земляки!

21 листопада український народ відзначає День Гідності і Свободи. Події останніх двох революцій змінили наш народ, його погляди, мрії та вселили віру у європейське майбутнє України.

Революція Гідності об’єднала нас в єдиній, соборній, незалежній країні. Нині нам має вистачити сил, щоб не втратити той незламний дух вільного народу, який вселила в нас революція Гідності. Гідність є однією з найважливіших рис кожної людини і суспільства в цілому. Тільки людина, що має почуття особистої гідності посяде відповідне місце в суспільстві, а народ, який плекає в собі національну гідність, буде знаний і шанований у світі. Гідний поваги народ має пам’ятати кожного, хто віддав своє життя за Свободу, Гідність та Незалежність своєї Держави!

Сьогодні ми віддаємо данину пам’яті і шани Героям Небесної Сотні, всім українцям, хто віддав найдорожче – своє життя – за свободу і незалежність держави, хто своїм втраченим життям продемонстрував бажання жити у вільній, демократичній, суверенній Україні. Вічна слава героям, що полягли за свободу і незалежність рідної землі!

Щиро вітаємо учасників національно-визвольної боротьби, всіх тих, хто нині зі зброєю в руках охороняє цілісність та незалежність України! Бажаємо мирного неба над українською землею, добробуту й родинної злагоди у домівках, віри у щасливе майбутнє Української держави!

З повагою,

Голова районної ради Лариса Ярова,