ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ ЛАРИСИ ЯРОВОЇ З 374-РІЧНИЦЕЮ ЗАСНУВАННЯ СЕЛИЩА ПЕЧЕНІГИ!

Шановні мешканці селища Печеніги!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди 374 – річниці з Дня заснування селища Печеніги! Це свято для кожного з нас. Його відзначають усі, хто вважає Печеніги своєю рідною домівкою: хто народився і виріс тут, хто приїхав і назавжди пов’язав свою долю з нашим селищем.

374 роки – для історії це мить, а для нашого селища – це цілі покоління людей, які народилися, працювали, віддавали часточку своєї душі і серця рідній землі, творили історію свого краю. Бо найбільшим скарбом нашого селища є його люди – працьовиті, співучі, мужні, терплячі, талановиті. Цього дня ми вшановуємо всіх мешканців селища, присвячуємо вам теплі і щирі слова. В цей святковий день кожен житель селища по праву пишається своїм чудовим краєм, віддаючи глибоку данину поваги його багатій історії та культурі. Немає сумніву, що подальший розвиток і розквіт селища Печеніги залежить від наполегливої і самовідданої праці його мешканців.

Тож бажаємо всім жителям селища стабільності і миру, нових трудових досягнень, упевненості в своїх силах і світлому майбутньому Печеніг. Нехай кожен наш житель здобуде для себе щасливу долю, міцне здоров’я. благополуччя, а наше селище – процвітання, мир та злагоду! Нехай Віра,Надія та Любов невідступно супроводжують вас на широкому життєвому шляху, а завзяття, наполегливість у вирішенні повсякденних завдань відкриють нові перспективи для розвитку й процвітання нашого улюбленого селища Печеніги! Нових вам перемог і творчих злетів, шановні печеніжці!

З найщирішими вітаннями,

Голова районної ради Лариса Ярова,