Будьте обережними і відповідальними, бережіть себе і свої домівки від вогню!

Дата публикации

121Тільки той, хто залишився без даху над головою, втратив нажите роками майно, відчув біль втрати, бідність і невпевненість у завтрашньому дні, може усвідомити, що пожежна безпека житла – не марнування часу.

 Кожен член сім’ї може почуватися безпечно тільки тоді, коли добре знатиме основи пожежної безпеки і правила поведінки під час пожежі. А втім, можна знизити ймовірність пожежі в оселі майже до нуля.

Шановні громадяни! Пожежі у житловому секторі становлять майже 80 відсотків від їх загальної кількості. Будьте обережні під час використання відкритого вогню у побуті. Не залишайте без нагляду запалені свічки, гасові лампи, не кидайте тліючі недопалки, не паліть у ліжку.

Проявляйте особливу пильність та обережність при використанні газового і електричного обладнання та устаткування. Слідкуйте за справністю електропроводки вашого помешкання, не перевантажуйте електромережу одночасним ввімкненням декількох приладів значної потужності. Виходячи з дому, вимикайте електроприлади з розеток. Обігріваючи домівки за допомогою печей, дотримуйтеся правил пожежної безпеки. Перевіряйте справність димоходів та своєчасно очищуйте їх від сажі. Не залишайте розтоплені печі без нагляду та не доручайте його малолітнім дітям. Не сушіть і не складайте на печах одяг і дрова. Не користуйтеся печами та грубами, які мають тріщини. Не розміщуйте паливо й інші горючі матеріали безпосередньо перед топковим отвором, перед ним обов’язково повинен бути притопочний лист.

Подбайте про те, щоб ваша малеча не мала доступу до сірників та інших небезпечних предметів.

 

 

Офіційний сайт Печенізької районної ради

Автор дизайна Антон Балабай ( E-mail: soad.contender2@mail.ru)