У Печенізькому районі відзначили День Прапора та 25-ту річницю Незалежності України

День Державного Прапора та День Незалежності є основними державними національними святами України, адже прапор є невід’ємним символом будь-якої країни, а щодо незалежності – то український народ віками йшов до неї у своєму святому прагненні жити в вільній, незалежній країні, однак збулася ця мрія лише двадцять п’ять років назад.

23 серпня, у переддень Дня Незалежності України, під час відзначення Дня Державного Прапора України, на центральній площі смт. Печеніги пройшло велике святкове дійство, влаштоване працівниками культури Печенізького району, за участі перших осіб районної ради та районної державної адміністрації – Лариси Ярової і Михайла Никитченка. Кожна із п’яти територіальних громад району біла представлена великим активом мешканців на чолі із сільськими та селищним головами Оленою Передерею, Олександром Чумаком, Ігнатом Нечипоруком, Володимиром Мареничем та Юрієм Мариненком. Завітали на печенізьке свято народний депутат України Дмитро Шенцев, депутат обласної ради Олександр Гусаров.

Під час святкового заходу було урочисто піднято прапор України, а також прапори Харківської області й Печенізького району.

2016 1062016 1152016 1222016 1322016 1462016 1892016 1952016 1992016 2162016 258У своєму вітальному зверненні до громади Печенізького району голова районної ради Лариса Ярова відзначила:  «Шановні мешканці та гості Печенізького району! Щиро вітаю вас з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Для кожного з нас Україна починається з рідної домівки, села чи селища, рідного краю. Проте незалежно від того, де ми живемо, ким працюємо – всіх українців об’єднала єдина держава, єдина любов до України, яка живе в наших серцях. Усе, чим багата Україна і наш Печенізький край, складається із щоденної праці, знань і талантів кожного з нас: печеніжців, мартівців, артемівців, новобурлучан та борщівців.

Від імені депутатського корпусу районної ради я щиро дякую кожній громаді нашої печенізької родини за добрі справи, вчинки, наміри та починання, спрямовані на розвиток і благоустрій  нашого краю, а значить, держави в цілому.

Віримо разом – наші спільні зусилля увінчаються успіхом. Крок за кроком, мить за миттю, рік за роком - і Україна стане сильною та процвітаючою  державою, про яку так мріяли тисячі наших славних предків,  Володимир Великий та Богдан Хмельницький, Тарас Шевченко та Іван Франко.

Зичу кожній родині здоров’я і процвітання, миру і злагоди, щастя і добробуту, здійснення всіх світлих мрій та сподівань, успіхів у всіх життєвих справах! Зі святами вас! Добра Вам і душевного затишку!»

Керівники району щиро вітали представників трудових колективів, яких було відзначено за багаторічну сумлінну працю, а також молодих 25-річних дівчат і хлопців, ровесників Незалежної України.

Насамкінець офіційної частини свята представники кожної із п’яти громад району урочисто передали до «скриньки часу» послання нащадкам, які будуть зберігатися в районному Краєзнавчому музеї, а майбутні покоління відкриють скриньку часу у День відзначення 50-річчя Незалежності України.

Програма великого районного свята була цікавою та різноманітною: свої вітання глядачам дарували найкращі артисти районного Будинку культури, а також група «Мелена Пасса» та народна артистка України Ніна Шестакова.