Шановні мешканці та гості Печенізького району!

Вітаю усіх відвідувачів офіційного веб-сайту
Печенізької районної ради Харківської області!

Ви зробили вірний вибір, завітавши до нашого інтернет-ресурсу, адже Печенізький район — один з найкрасивіших куточків Слобожанщини, край мальовничої природи, заповідних територій,
екологічного відпочинку, чистого цілющого повітря,
край талановитих людей.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію про діяльність органів місцевого самоврядування району.
Прагнення до позитивних змін, стабільного майбутнього об'єднує жителів району, всіх, хто спрямовує власний потенціал та досвід, сили й знання на благо нашого краю: працівників сільського господарства, охорони здоров’я, торгівлі, промисловості, культури, педагогічних працівників, депутатів місцевих рад.
Жити щоденними потребами, турботами жителів громад
покликані ті, кого обрала громада.
Депутати районної, селищної, сільських рад, незважаючи на політичну приналежність, доводять це щоденними справами, пам'ятаючи, що наше життя буде таким,
яким ми зробили його самі.
Будемо добрими господарями у своєму спільному домі,
який носить прекрасне ім'я - Печенізький край!

Хай сторінки історії нашого району і надалі наповнюються славними подіями, а кожен прийдешній день приносить радість, тепло, достаток і примножує наші добрі справи!

Сподіваюсь, що наш сайт стане для вас інформативним,
корисним і цікавим, а інформація, яку ми оприлюднюємо,
стане в нагоді усім,  хто цікавиться історією
та сьогоденням Печенізького краю.

З найкращими побажаннями,
  голова районної ради