Оголошення про скликання ХXII сесії районної ради VІI скликання

Відповідно до розпорядження голови Печенізької районної ради від 21 лютого 2018 року №06 «Про скликання XXII сесії районної ради VІІ скликання» скликається ХXII сесія районної ради VІІ скликання.

Пленарне засідання XXII сесії районної ради VІІ скликання відбудеться 06 березня 2018 року о 10.00 в приміщенні районної ради за адресою: Харківська область, Печенізький район, смт. Печеніги, вул. Незалежності, 48.

Реєстрація депутатів розпочнеться о 9.30 год.

На розгляд сесії винесено такі питання:

1. Про результати діяльності Чугуївської місцевої прокуратури Харківської області на території Печенізького району.

2. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2017 рік.

3. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік».

4. Про затвердження Положення про призначення та виплати стипендій   Печенізької районної ради обдарованим і талановитим учням.

5. Про затвердження Положення про призначення та виплати грошових заохочень кращим педагогічним працівникам загальноосвітніх навчальних закладів Печенізької районної ради Харківської області.

6. Про підтримку участі ініціативних груп Печенізького району в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» Харківської обласної ради в 2018 році.

7. Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища Печенізького району майна із комунальної власності територіальної громади смт. Печеніги, с. П’ятницьке, с. Кицівка, с.Приморське .

8. Про затвердження Плану роботи Печенізької районної ради на 2018 рік.

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

10. Різне.