Оголошення про скликання ХXIII сесії районної ради VІI скликання

Відповідно до розпорядження голови Печенізької районної ради від 16 квітня 2018 року №07 «Про скликання XXIII сесії районної ради VІІ скликання» скликається ХXIII сесія районної ради VІІ скликання.

Пленарне засідання XXIII сесії районної ради VІІ скликання відбудеться 26 квітня 2018 року о 14.00 в приміщенні районної ради за адресою: Харківська область, Печенізький район, смт. Печеніги, вул. Незалежності, 48.

Реєстрація депутатів розпочнеться о 13.30 год.

На розгляд сесії винесено такі питання:

1.Про виконання Програми забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей в Печенізькому районі на 2014-2017 роки, затвердженої рішенням районної ради від 31 січня 2014 року.

2. Про затвердження районної Програми «Забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей Печенізького району на 2018-2019 роки».

3. Про виконання Програми забезпечення публічної безпеки і порядку в Печенізькому районі Харківської області на 2016 – 2017 роки, затвердженої рішенням районної ради від 15 вересня 2016 року.

4. Про затвердження Комплексної програми забезпечення публічної безпеки і порядку в Печенізькому районі на 2018 – 2020 роки.

5. Про внесення змін до Програми підтримки розвитку Державної казначейської служби України у Печенізькому районі Харківської області на 2017- 2019 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22 грудня 2016 року.

6. Про внесення змін до районної Програми «Освіта Печеніжчини» на 2018 рік, затвердженої рішенням районної ради від 21 грудня 2017 року.

7. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік».

8. Про визнання ПЕЧЕНІЗЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ I-III СТУПЕНІВ ІМ. Г. СЕМИРАДСЬКОГО ПЕЧЕНІЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ опорним закладом.

9. Про зміну типу та перейменування ПЕЧЕНІЗЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ I-III СТУПЕНІВ ІМ. Г. СЕМИРАДСЬКОГО ПЕЧЕНІЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ на КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ПЕЧЕНІЗЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМ. Г. СЕМИРАДСЬКОГО ПЕЧЕНІЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ».

10. Про внесення змін до Положення про порядок призначення та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селища Печенізького району, затвердженого рішенням районної ради від 28 липня 2015 року в новій редакції.

11. Про призначення Старикової Катерини Вікторівни на посаду завідувача Печенізьким дошкільним навчальним закладом (дитячий садок) Печенізької районної ради Харківської області.

12. Про надання попередньої згоди на прийняття книг згідно з Переліком із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області у спільну власність територіальних громад сіл, селища Печенізького району.

13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.