Оголошення про скликання ХXV сесії районної ради VІI скликання

Відповідно до розпорядження голови Печенізької районної ради від 11 червня 2018 року №09 «Про скликання XXIII сесії районної ради VІІ скликання» скликається ХXV сесія районної ради VІІ скликання.

Пленарне засідання XXV сесії районної ради VІІ скликання відбудеться 21 червня 2018 року о 10.00 в приміщенні районної ради за адресою: Харківська область, Печенізький район, смт. Печеніги, вул. Незалежності, 48.

Реєстрація депутатів розпочнеться о 09.30 год.

На розгляд сесії винесено такі питання:

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік».

2. Про створення КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ПЕЧЕНІЗЬКИЙ ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР ПЕЧЕНІЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ».

3. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

4. Різне