Оголошення про скликання чергової ХXXIII сесії районної ради VІI скликання

Відповідно до розпорядження голови Печенізької районної ради від 13 травня 2019 року №05 «Про скликання XXXIII сесії районної ради VІІ скликання» скликається XXXIII сесія районної ради VІІ скликання.

Пленарне засідання XXXIII сесії районної ради VІІ скликання відбудеться 23 травня 2019 року о 10.00 в приміщенні районної ради за адресою: Харківська область, Печенізький район, смт. Печеніги, вул. Незалежності, 48.

Реєстрація депутатів розпочнеться о 09.30 год.

На розгляд сесії винесено такі питання:

1. Про виконання районної Програми «Освіта Печеніжчини» на 2018 рік, затвердженої рішенням районної ради від 21 грудня 2017 року (із змінами).

2. Про внесення змін до Умов про призначення та виплати стипендій обдарованим і талановитим учням закладів освіти Печенізького району Харківської області, затверджених рішенням районної ради від 06 березня 2018 року.

3. Про внесення змін до Умов про призначення та виплату грошової винагороди кращим педагогічним працівникам закладів освіти Печенізького району Харківської області, затверджених рішенням районної ради від 06 березня 2018 року.

4. Про виконання районної Програми «Молодь Печеніжчини на 2013-2017 роки», затвердженої рішенням районної ради від 21 лютого 2013 року.

5. Про затвердження  районної Програми «Молодь Печеніжчини на 2019-2021 роки».

6. Про внесення змін до Порядку використання коштів районного бюджету інститутами громадянського суспільства соціального спрямування та проведення конкурсів із визначення програм (проектів, заходів).

7. Про затвердження Порядку складання, затвердженя та контролю фінансового плану КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ПЕЧЕНІЗЬКОГО РАЙОНУ» ПЕЧЕНІЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

8. Про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2018 року «Про районний бюджет на 2019 рік».

9. Про внесення змін до Статуту КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ПЕЧЕНІЗЬКЕ БЮРО ТЕХНІЧНОЇ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇЇ», затвердженого рішенням районної ради від 23 травня 2013 року (із змінами).

10. Про укладення Контракту з Коркач Людмилою Миколаєвною, директором КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ПЕЧЕНІЗЬКЕ БЮРО ТЕХНІЧНОЇ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇЇ».

11. Про надання згоди на списання основних засобів та інших необоротних матеріальних активів спільної власності територіальних громад сіл, селища Печенізького району.

12. Про надання дозволу на передачу частини приміщення ліцею ім. Г. Семирадського ІІІ пускового комплексу спільної власності територіальних громад сіл, селища Печенізького району.

13.Різне.