Оголошення про скликання X чергової сесії районної ради VII скликання

02.09.16.1Відповідно до розпорядження голови Печенізької районної ради від 31 жовтня 2016 року № 16 «Про скликання X сесії районної ради VІІ скликання»  10 листопада  2016 року о 10.00 в приміщенні районної ради за адресою: Харківська область, Печенізький район, смт. Печеніги, вул. Незалежності, 48 відбудеться пленарне засідання X сесії районної ради VІІ скликання.

Реєстрація депутатів розпочнеться о 9.30 год.

На розгляд сесії винесено такі питання:

1. Про затвердження порядку денного  чергової  Х сесії районної ради VІІ скликання

2. Про затвердження «Програми ветеринарно-санітарних заходів по профілактиці та оздоровленню від африканської чуми свиней на території Печенізького району на 2016-2020 роки».

3. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за січень – вересень 2016 року

4. Про внесення змін до рішення районної ради від 25 грудня 2015 року «Про районний бюджет на 2016 рік» (із змінами).

5. Про внесення змін до Статуту КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «МАЙНОВИЙ КОМПЛЕКС ПЕЧЕНІЗЬКОГО РАЙОНУ ПЕЧЕНІЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ».

6. Про внесення змін до Статуту КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ПЕЧЕНІЗЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) ПЕЧЕНІЗЬКОЇ РАЙОННОЇ  РАДИ  ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ».

7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих за межами населених пунктів на території Мартівської сільської ради, Печенізького району, Харківської області, що надані у приватну власність: Кощавець Олександру Івановичу, Сокол Іллі Васильовичу, Кощавець Галині Василівні, Більовець Ніні Василівні, Ляшко Вірі Тихонівні, Більовець Анастасії Петрівні, Більовець Василю Семеновичу, Дугіновій Інні Іллівні, Поздняковій Ользі Віталіївні, Ведмедєвій Тетяні Віталіївні.

8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки що надана у постійне користування для ведення колективного садівництва (землі сільськогосподарського призначення) за межами населених пунктів  на території Печенізької селищної ради Печенізького району Харківської області Садівниче товариство «ЗАТОКА».

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок що надані на правах власності громадянам для ведення індивідуального садівництва (землі сільськогосподарського призначення) за межами населених пунктів Артемівської сільської ради Печенізького району Харківської області Садівниче товариство «Сяйво».

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, сільськогосподарського призначення приватної власності громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташовані за межами населених пунктів на території Новобурлуцької сільської ради Печенізького району Харківської області.

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, сільськогосподарського призначення приватної власності громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташовані за межами населених пунктів на території Новобурлуцької сільської ради Печенізького району Харківської області.

12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, сільськогосподарського призначення сільськогосподарських  угідь, що знаходиться у власності гр. Євтушенко Олени Володимирівни для ведення фермерського господарства, що розташована за межами населених пунктів на території Борщівської сільської ради Печенізького району Харківської області, площею 7,3334 га.

13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, сільськогосподарського призначення сільськогосподарських  угідь, що знаходиться у власності гр. Вовк Валентини Василівни для ведення фермерського господарства, що розташована за межами населених пунктів на території Борщівської сільської ради Печенізького району Харківської області, площею 7,3333 га.

14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, сільськогосподарського призначення сільськогосподарських  угідь, що знаходиться у власності гр. Вовк Володимира Івановича для ведення фермерського господарства, що розташована за межами населених пунктів на території Борщівської сільської ради Печенізького району Харківської області, площею 7,3333 га.

15. Різне.