Оголошення про скликання XII чергової сесії районної ради VII скликання

02.09.16.1Відповідно до розпорядження голови Печенізької районної ради від 13 грудня 2016 року № 21 «Про скликання XII сесії районної ради VІІ скликання»  ХІІ сесія районної ради VІІ скликання скликається з 19 грудня 2016 року.

Пленарне засідання XII сесії районної ради VІІ скликання скликається 22 грудня 2016 року о 10.00 в приміщенні районної ради за адресою: Харківська область, Печенізький район, смт. Печеніги, вул. Незалежності, 48.

Реєстрація депутатів розпочнеться о 9.30 год.

На розгляд сесії винесено такі питання:

1. Про затвердження Порядку денного чергової XII сесії районної ради VІІ скликання

2. Про виконання районної програми «Освіта Печеніжчини» на 2016 рік, затвердженої рішенням районної ради від 24 грудня 2015 року.

3. Про затвердження районної програми «Освіта Печеніжчини» на 2017 рік.

4. Про внесення змін до рішення районної ради від 25 грудня 2015 року «Про районний бюджет на 2016 рік» (із змінами).

5. Про районний бюджет на 2017 рік.

6. Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища Печенізького району майна із комунальної власності територіальної громади смт. Печеніги, с. П’ятницьке, с. Кицівка, с. Приморське.

7. Про внесення змін до Статуту комунального закладу охорони здоров’я «Центр первинної медико-санітарної допомоги Печенізького району», затвердженого рішенням районної ради від 12 грудня 2013 року.

8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки   земельних ділянок.

9. Різне.