Оголошення про скликання XIII чергової сесії районної ради VII скликання

Відповідно до розпорядження голови Печенізької районної ради від 03 січня 2017 року №01 «Про скликання XIII сесії районної ради VІІ скликання»  ХІІI сесія районної ради VІІ скликання скликається 12 січня 2017 року.

Пленарне засідання XIII сесії районної ради VІІ скликання відбудеться 12 січня 2017 року о 10.00 в приміщенні районної ради за адресою: Харківська область, Печенізький район, смт. Печеніги, вул. Незалежності, 48.

Реєстрація депутатів розпочнеться о 9.30 год.

На розгляд сесії винесено такі питання:

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік».

2. Про затвердження Програми безоплатної правової допомоги населенню Печенізького району на 2017 рік.

3. Про встановлення вартості харчування в навчальних закладах району на 2017 рік.

4. Про оплату праці посадових осіб Печенізької районної ради VІІ скликання у 2017 році.

5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства, розташованої за межами населеного пункту на території Артемівської сільської ради, Печенізького району, Харківської області, що надана у власність: Коваленко Анатолію Івановичу.

6. Різне.