Радиодетали

Оголошення про скликання ХІV сесії районної ради VІІ скликання

Дата публикации

Відповідно до розпорядження голови Печенізької районної ради від 01 лютого 2017 року №07 «Про скликання XIV сесії районної ради VІІ скликання» скликається ХIV сесія районної ради VІІ скликання.

Пленарне засідання XIV сесії районної ради VІІ скликання відбудеться 16 лютого 2017 року о 10.00 в приміщенні районної ради за адресою: Харківська область, Печенізький район, смт. Печеніги, вул. Незалежності, 48. 

Реєстрація депутатів розпочнеться о 9.30 год.

На розгляд сесії винесено такі питання:

 1. Про звіт голови Печенізької районної ради про свою діяльність.
 2. Про затвердження звіту  про виконання районного бюджету за 2016 рік.
 3. Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік».
 4. Про виконання районної комплексної Програми роботи з кадрами на 2016 рік, затвердженої рішенням районної ради від 25 лютого 2016 року.
 5. Про затвердження районної комплексної Програми роботи з кадрами на 2017 рік.
 6. Про виконання Програми соціального захисту населення Печенізького району на 2016 рік, затвердженої рішенням районної ради від 24 грудня 2015 року.
 7. Про надання згоди на передачу із комунальної власності територіальної громади смт. Печеніги, с. П’ятницьке, с. Кицівка, с. Приморське майна у спільну власність територіальних громад сіл, селища району.
 8. Про затвердження Плану роботи районної ради на 2017 рік.
 9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Басова Євдокія Стефанівна для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Новобурлуцької сільської ради Печенізького району Харківської області.
 10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Бражник Василь Олександрович для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Новобурлуцької сільської ради Печенізького району Харківської області.
 11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Бражник Галина Василівна для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Новобурлуцької сільської ради Печенізького району Харківської області.
 12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Бражник Олена Вікторівна для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Новобурлуцької сільської ради Печенізького району Харківської області.
 13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Бражник Сергій Васильович для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Новобурлуцької сільської ради Печенізького району Харківської області.
 14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Додиван Стефанія Василівна для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Новобурлуцької сільської ради Печенізького району Харківської області.
 15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Додіван Світлана Миколаївна для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Новобурлуцької сільської ради Печенізького району Харківської області.
 16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Здебська Варвара Трохимівна для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Новобурлуцької сільської ради Печенізького району Харківської області.
 17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Здебський Анатолій Іванович та Здебський Віктор Іванович для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Новобурлуцької сільської ради Печенізького району Харківської області.
 18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що знаходяться у власності громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ – 01.01) – рілля на території Артемівської сільської ради (за межами населеного пункту) Печенізького району Харківської області.
 19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Калінська Зінаїда Єгорівна для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Новобурлуцької сільської ради Печенізького району Харківської області.
 20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Калінська Зінаїда Єгорівна для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Новобурлуцької сільської ради Печенізького району Харківської області.
 21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Калінський Віталій Віталійович для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Новобурлуцької сільської ради Печенізького району Харківської області.
 22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Ківшар Марія Василівна для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Новобурлуцької сільської ради Печенізького району Харківської області.
 23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Кормілець Надія Олексіївна для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Новобурлуцької сільської ради Печенізького району Харківської області.
 24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, наданих в постійне користування гр. Лапку Олексію Олексійовичу для ведення селянського (фермерського) господарства, розташованих за межами населеного пункту на території Печенізької селищної ради Печенізького району Харківської області.
 25. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, наданих в постійне користування гр. Лапко Олені Олексіївні для ведення селянського (фермерського) господарства, розташованих за межами населеного пункту на території Печенізької селищної ради Печенізького району Харківської області.
 26. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Макарова Тетяна Петрівна для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Новобурлуцької сільської ради Печенізького району Харківської області.
 27. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що знаходяться у власності громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ – 01.01) – рілля на території Мартівської та Борщівської сільських рад (за межами населеного пункту) Печенізького району Харківської області.
 28. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Мовчан Микола Іванович для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Новобурлуцької сільської ради Печенізького району Харківської області.
 29. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Мовчан Олександр Миколайович для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Новобурлуцької сільської ради Печенізького району Харківської області.
 30. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Олійник Михайло Михайлович для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Новобурлуцької сільської ради Печенізького району Харківської області.
 31. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Пелипенко Григорій Іванович для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Новобурлуцької сільської ради Печенізького району Харківської області.
 32. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Пелипенко Ніна Василівна для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Новобурлуцької сільської ради Печенізького району Харківської області.
 33. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Пилипенко Володимир Григорович для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Новобурлуцької сільської ради Печенізького району Харківської області.
 34. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Редько Лілія Андріївна для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Новобурлуцької сільської ради Печенізького району Харківської області.
 35. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок  приватної власності (паїв) сільськогосподарського призначення гр. Варивода Сергій Прокопійович для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованої за межами населених пунктів на території Печенізької селищної ради Печенізького району Харківської області.
 36. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (сіножаті) приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Варивода Володимир Сергійович для ведення особистого селянського господарства  розташованої за межами населених пунктів на території Печенізької селищної ради Печенізького району Харківської області.
 37. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки  приватної власності (паю) сільськогосподарського призначення гр. Варивода Олексій Прокопійович для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованої за межами населених пунктів на території Печенізької селищної ради Печенізького району Харківської області.
 38. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки  приватної власності (паю) сільськогосподарського призначення гр. Бєлєвцев Іван Григорович для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованої за межами населених пунктів на території Печенізької селищної ради Печенізького району Харківської області.
 39. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки  приватної власності (паю) сільськогосподарського призначення гр. Цевашова Надія Іванівна для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованої за межами населених пунктів на території Печенізької селищної ради Печенізького району Харківської області
 40. Різне.

Офіційний сайт Печенізької районної ради

Автор дизайна Антон Балабай ( E-mail: soad.contender2@mail.ru)