Оголошення про скликання ХV сесії районної ради VІІ скликання

02.09.16.1Відповідно до розпорядження голови Печенізької районної ради від 28 березня 2017 року №11 «Про скликання XV сесії районної ради VІІ скликання» скликається ХV сесія районної ради VІІ скликання.

Пленарне засідання XV сесії районної ради VІІ скликання відбудеться 13 квітня 2017 року о 10.00 в приміщенні районної ради за адресою: Харківська область, Печенізький район, смт. Печеніги, вул. Незалежності, 48.

Реєстрація депутатів розпочнеться о 9.30 год.

На розгляд сесії винесено такі питання:

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік».

2. Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Дацуна Олега Вікторовича.

3. Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища Печенізького району майна із комунальної власності територіальної громади смт. Печеніги, с. П’ятницьке, с. Кицівка, с. Приморське

4. Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища Печенізького району майна із комунальної власності територіальної громади смт. Печеніги, с. П’ятницьке, с. Кицівка, с. Приморське.

5. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

6. Різне.