Оголошення про скликання ХVI сесії районної ради VІI скликання

Відповідно до розпорядження голови Печенізької районної ради від 29 травня 2017 року №13 «Про скликання XVI сесії районної ради VІІ скликання» скликається ХVI сесія районної ради VІІ скликання.

Пленарне засідання XVI сесії районної ради VІІ скликання відбудеться 15 червня 2017 року о 10.00 в приміщенні районної ради за адресою: Харківська область, Печенізький район, смт. Печеніги, вул. Незалежності, 48.

Реєстрація депутатів розпочнеться о 9.30 год.

На розгляд сесії винесено такі питання:

1. Про визнання повноважень депутата Печенізької районної ради.

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 26 листопада 2015 року «Про утворення та обрання постійних комісій районної ради» (із змінами).

3. Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік» (із змінами).

4. Про затвердження Програми боротьби із амброзією полинолистою на території Печенізького району на 2017 – 2021 роки.

5. Про внесення доповнення до Програми економічного і соціального розвитку Печенізького району на 2017 рік, затвердженої рішенням районної ради від 12 січня 2017 року.

6. Про внесенні змін до Програми соціального захисту населення Печенізького району на 2017 рік, затвердженої рішенням районної ради від 22 грудня 2016 року.

7. Про надання дозволу відділу освіти Печенізької районної державної адміністрації на передачу в оренду частини нерухомого майна - нежитлового приміщення (котельні), яке перебуває на балансі Печенізької ЗОШ I-IIIступенів ім. Г. Семирадського Печенізької районної ради Харківської області.

8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки  сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів Мартівської сільської ради на території Печенізького району Харківської області 6324683500:03:005:0192.

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки  сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів Мартівської сільської ради на території Печенізького району Харківської області 6324683500:03:005:1336.

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки  сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів Мартівської сільської ради на території Печенізького району Харківської області 6324683500:03:005:1343.

11. Різне