Оголошення про скликання ХVІІ сесії районної ради VІІ скликання

Відповідно до розпорядження голови Печенізької районної ради від 9 серпня 2017 року №15 «Про скликання XVII сесії районної ради VІІ скликання» скликається ХVII сесія районної ради VІІ скликання.

Пленарне засідання XVII сесії районної ради VІІ скликання відбудеться 22 серпня 2017 року о 10.00 в приміщенні районної ради за адресою: Харківська область, Печенізький район, смт. Печеніги, вул. Незалежності, 48.

Реєстрація депутатів розпочнеться о 9.30 год.

На розгляд сесії винесено такі питання:

1. Про результати діяльності Чугуївської місцевої прокуратури Харківської області на території Печенізького району.
  2. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за січень-червень 2017 року.
  3. Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік» (із змінами).
  4. Про перейменування Новобурлуцького навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Печенізької районної ради Харківської області.
  5. Про подовження трудових відносин із Сиром’ятніковою Тетяною Геннадіївною, редактором КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ «ПЕЧЕНІЗЬКИЙ КРАЙ» ПЕЧЕНІЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.
  6. Про внесення змін до Графіку прийому виборців депутатами Печенізької районної ради VІІ скликання, затвердженого рішенням районної ради від 14 січня 2016 року.
  7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності (паю) сільськогосподарського призначення гр. Кривцун Любов Олександрівна для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на території Печенізької селищної ради Печенізького району Харківської області.
  8. Різне.