Оголошення про скликання ХVІІI сесії районної ради VІI скликання

sesiyaВідповідно до розпорядження голови Печенізької районної ради від 23 жовтня 2017 року №16 «Про скликання XVIII сесії районної ради VІІ скликання» скликається ХVIII сесія районної ради VІІ скликання.

Пленарне засідання XVIII сесії районної ради VІІ скликання відбудеться 07 листопада 2017 року о 10.00 в приміщенні районної ради за адресою: Харківська область, Печенізький район, смт. Печеніги, вул. Незалежності, 48.

Реєстрація депутатів розпочнеться о 9.30 год.

На розгляд сесії винесено такі питання:

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за січень-вересень 2017 року.

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік» (із змінами).

3. Про внесення змін до Програми підтримки розвитку архівної справи у Печенізькому районі на 2015-2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 24 грудня 2015 року.

4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться у власності гр. АМІНІ-ДЖАМААТ БАХАРЕ для ведення особистого селянського господарства, (КВЦПЗ – 01.03) на території Печенізької селищної ради (за межами населених пунктів) Печенізького району Харківської області.

5. Різне.