Оголошення про скликання ХIX сесії районної ради VІI скликання

Відповідно до розпорядження голови Печенізької районної ради від 04 грудня 2017 року №18 «Про скликання XIX сесії районної ради VІІ скликання» скликається ХIX сесія районної ради VІІ скликання.

Пленарне засідання XIX сесії районної ради VІІ скликання відбудеться 14 грудня 2017 року о 10.00 в приміщенні районної ради за адресою: Харківська область, Печенізький район, смт. Печеніги, вул. Незалежності, 48.

Реєстрація депутатів розпочнеться о 9.30 год.

На розгляд сесії винесено такі питання:

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік» (із змінами).

2. Про  виконання районної Програми  організації та   забезпечення     військово – облікової  роботи,  допризовної підготовки, приписки до призовної дільниці,  призову   громадян на     строкову     військову      службу, мобілізаційної підготовки,     мобілізації людських  і   транспортних    ресурсів, підготовки до виконання  завдань територіальної оборони  на 2017 рік, затвердженої рішенням районної ради від 15 вересня 2016 року.

3. Про затвердження районної Програми  організації та забезпечення     військово – облікової  роботи,  допризовної підготовки, приписки до призовної дільниці,  призову   громадян на     строкову     військову      службу, мобілізаційної підготовки,     мобілізації людських  і   транспортних    ресурсів, територіальної оборони  на 2018 рік.

4. Про  затвердження Програми  соціального захисту населення Печенізького району на 2018 рік.

5. Про внесення змін до Програми забезпечення публічної безпеки і порядку в Печенізькому районі Харківської області на 2016 – 2017 роки, затвердженої рішенням районної ради від 15 вересня 2016 року.

6. Про внесення змін до Переліку суб’єктів спільної власності територіальних громад сіл та селища Печенізького району, затвердженого рішенням районної ради від 25 липня 2013 року (із змінами).

7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

8. Різне