Радиодетали

ВІДБУЛАСЯ ХХХVІІ СЕСІЯ ПЕЧЕНІЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Дата публикации

17 грудня 2019 року під головуванням Лариси Ярової відбулося пленарне засідання ХХХVІІ сесії Печенізької районної ради VІІ скликання. У роботі сесії взяли участь депутати районної ради, заступник голови Печенізької районної державної адміністрації Ольга Кизим, керівники відділів, управлінь та інших структурних підрозділів районної державної адміністрації.

 

До Порядку денного пленарного засідання були винесені наступні питання:

1. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Печенізького району на 2020 рік.

2. Про затвердження районної Програми розвитку освіти « Новий освітній простір Печеніжчини на 2020 рік».

3. Про затвердження Програми покращення якості надання послуг Печенізьким районним сектором Головного управління Державної міграційної служби України в Харківській області на 2020 – 2023 роки.

4. Про затвердження Програми соціального захисту населення Печенізького району на 2020 рік.

5. Про надання пільг на тверде паливо та скраплений балонний газ готівкою.

6. Про встановлення вартості харчування дітей в закладах загальної середньої та дошкільної освіти району на 2020 рік.

7. Про внесення змін до Умов про призначення та виплату грошової винагороди кращим педагогічним працівникам закладів освіти Печенізького району Харківської області, затверджених рішенням районної ради від 06 березня 2018 року (із змінами).

8. Про затвердження Договору про організацію та фінансування витрат на надання спеціалізованої медичної допомоги населенню Печенізького району у 2020 році.

9. Про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2018 року «Про районний бюджет на 2019 рік» ( із змінами).

10. Про районний бюджет на 2020 рік.

11. Про надання згоди на списання основних засобів та інших необоротних матеріальних активів спільної власності територіальних громад сіл, селища Печенізького району.

12. Про надання дозволу відділу освіти Печенізької районної державної адміністрації на передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Печенізького району.

13. Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища Печенізького району майна із комунальної власності територіальної громади смт.Печеніги, с.П’ятницьке, с.Кицівка, с. Приморське.

14. Про внесення змін до рішення районної ради від 14 червня 2005 року «Про прийняття до спільної власності територіальних громад сіл та селища району стадіону смт.Печеніги».

15. Про внесення змін до рішення районної ради від 23 травня 2019 року « Про погодження спеціального використання лісових ресурсів для заготівлі новорічних ялинок у 2019 році».

16. Різне.

З винесених на обговорення питань Порядку денного сесії прийняті відповідні рішення, скоординовано роботу відповідних служб району. Приємною несподіванкою для депутатського корпусу стала відеопрезентація, що показала моменти встановлення народними обранцями рекорду «Твори добро на радість людям», коли вулицями сіл та селища району прямували депутати і пригощали всіх солодкими імбирними пряниками.

Також депутати переглянули хвилюючі кадри з встановлення рекорду по виконанню Державного Гімну України в одному приміщенні та фотосвітлини з урочистостей до Дня місцевого самоврядування. Увазі районних депутатів було запропоновано переглянути відеозвіт, що підсумував роботу районної ради по втіленню в життя 7 міні-проектів, що цього року було реалізовано в рамках участі в обласному конкурсі розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє».

Напружену роботу ХХХVІІ пленарного засідання районної ради завершила екскурсія до кабінету трудового навчання в КЗ «Ліцей ім. Г. Семирадського», де депутати на власні очі побачили результати втілення в життя одного з міні-проектів. В ліцеї відкрито сучасний кабінет обслуговуючої праці, який обладнали міні-кухнею, необхідним приладдям, встановили сантехнічну та вентиляційні системи, замінили освітлення на сучасне енергозберігаюче. Народні обранці були приємно вражені побаченим, екскурсія надихнула депутатський корпус на подальшу плідну роботу.

Офіційний сайт Печенізької районної ради

Автор дизайна Антон Балабай ( E-mail: soad.contender2@mail.ru)