Радиодетали

15 жовтня Борщівська територіальна громада відзначає іменинне свято!

Дата публикации

15.10.16.1Шановні борщівці! Мешканці та гості громади!

Історія села Борщова бере свій початок з 1672 року. Цікавий трудовий шлях пройшло село з того часу, як вперше сюди прийшли поселенці. Про цю красиву місцевість складено вірші та пісні, написано картини і книги. Унікальна природа, талант, доброта і чуйність місцевих жителів створили неповторну ауру нашого Печенізького краю. Нинішнє свято об’єднало всіх, хто народився й виріс у селі, хто став жителем Борщівської громади та залишився тут назавжди. Скромні й працьовиті, ви, борщівці, гарашківці, ганнівці, завжди зустрічаєте щирими посмішками, чудовою енергетикою, а ваша щоденна праця – то джерело людської мудрості й самовідданості. Тут люди живуть у праці, у численних поклонах землі і добросердечному відношенні один до одного. Тут – душа народу, його коріння, традиції, мудрість. З таких сіл складається Україна.

В поетичних строках, присвячених рідному селу, наш земляк Петро Пантелійович Василенко назвав борщівську землю Едемом: «Тут є ріка і є луги, є землі на лани, тут всюди благодать, таке роздолля навкруги!..»

Бажаємо, щоб у кожній борщівській домівці лунав дитячий сміх, панувало щастя і благополуччя! Щиро зичимо громаді бути цікавою, квітучою і красивою, де життя кожної людини, кожної родини наповнюється теплом, радістю і надією на краще!

Зі святом, з днем села, борщівці!

З повагою

Голова районної ради Лариса Ярова,
депутатський корпус районної ради

 

Офіційний сайт Печенізької районної ради

Автор дизайна Антон Балабай ( E-mail: soad.contender2@mail.ru)